לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


דרכון רומני

אם ברצונכם בקבלת אזרחות ודרכון רומני עליכם להתאים לתנאיה של החקיקה הרומנית, הסיכוי של אדם שהיה בעבר אזרח רומני, אדם שנולד להורים רומנים לקבל דרכון רומני הוא גבוה הרבה יותר מאדם שאין לו קירבה כלל לרומניה.

לקבלת אזרחות רומנית ישנה משמעות רבה, היות ורומיה נמצאת באיחוד האירופאי. אזרחות רומנית למעשה מקנה לבעלי הזכות החזקים בו אפשרויות רבות מאוד, לדוגמא כל המחזיק דרכון רומני יש ביכולתו לעבוד במדינות האיחוד בהיתר. בעלי דרכון רומני יכולים לרכוש שם נכסים ולהשכירם, ביכולתם להקים עסקים בכל מדינות האיחוד. בעלי דרכון רומני יכולים ללמוד במדינות האיחוד וכן לקבל הנחות עבור לימודיהם. אחד מיתרונותיה הרבים של אזרחות רומנית הינה דרכון רומני אשר מקנה לבעליו את האפשרות להיכנס למדינות האיחוד ללא כל צורך בוויזה. לבעלי דרכון רומני יש את הזכות להקים עסק בארצות הברית, בתמורה לתשלום סמלי. ולקבלת ויזה מיוחדת אשר אינה מוגבלת בזמן.

הוצאת דרכון רומני

בעלי עסקים וכן יזמי נדל"ן רבים מוצאים עניין רב בקבלת אזרחות רומנית המקנה להם דרכון רומני שמאפשר להם לרכוש נכסים בשמם הפרטי ולא על שם החברה אותה שהם מנהלים. דרכון רומני חוסך לאנשי העסקים הוצאות רבות וביצועי מהלכים רבים של כל עסקה ועסקה, המצב הוא אידיאלי במיוחד למקרים בהם מדובר בעסקאות מקרקעין.

הרבה אנשים רוצים בקבלת אזרחות רומנית, אך מתברר שקבלת אזרחות רומנית ודרכון רומני אינה פשוטה כלל לביצוע. אנשים הזכאים לקבל אזרחות ודרכון רומני נתקלים במחסומים כה רבים עד שאין ביכולתם להתמודד עם הקשיים הנ"ל. למבקשי דרכון רומני מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בקבלת אזרחות רומנית ודרכון רומני. עוד לפני נקיטת הליכים מיותרים ויקרים.

עו"ד מתמחה לקבלת אזרחות ודרכון רומני יש ביכולתו לחסוך לכם זמן יקר והוצאות רבות מיותרות נסיעות וכן טרטורים רבים ומיותרים. לקוחות רבים מספרים כי הם מגיעים לשגרירות אך לא יכולים להיכנס מכיוון שצריך לקבוע פגישה.

לקוחות אלו ממתינים שעות על גבי שעות לפגישה אך כאשר הם מתקבלים מתברר שיש להם עוד מחסומים לא פשוטים בהמשך הדרך. בהליך מסובך כמו דרכון רומני וקבלת אזרחות רומנית לא כדאי להיות לבד, רצוי להתייעץ עם עורך דין מתמחה לכך, גם במקרה ולא תשכרו את שירותיו הוא לפחות ייתן לכם מושג מול מה אתם מתמודדים ומהי הדרך הנכונה והמהירה שבה כדאי לכם לפעול בהתאם.

לפנייה לעו"ד מתמחה ב קבלת אזרחות וקבלת דרכון רומני מלא פרטים למעלה באתר ועו"ד מתמחה בהוצאת דרכון רומני וקבלת אזרחות רומנית יחזור אלייך בהקדם.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי