לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד ביטוח לאומי

עו"ד ביטוח לאומי , אם הייתם בדרככם לעבודה ונפגעתם,אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים, אם מגיע לכם דמי לידה, מענק לידה או קצבת ילדים, אם מגיע לכם דמי זקנה, את זכויות אלו ניתן לקבל מהמוסד לביטוח לאומי במידה ואתם זכאים להם.

מוסד לביטוח לאומי הינו גוף ציבורי המלווה אותנו לאורך כל החיים. תפקידו העיקרי של המוסד לביטוח לאומי הוא לתמוך באזרחים מבחינה כלכלית ולאפשר להם להתקיים בכבוד. הבעיה העיקרית היא בניהול הליכים מול המוסד לביטוח לאומי,ישנה ביורוקרטיה מסורבלת אשר מקשה עליכם לקבל את הזכויות שבאמת מגיעות לכם. בשנים האחרונות נוצר הרושם כי המוסד לביטוח לאומי פשוט לא רוצה לשלם, הוא דוחה את התביעות ללא שום הצדק והיגיון. אנשים רבים הזקוקים לכסף בכדי להתקיים ברמה מינימאלית ביותר לא יכולים לממש את זכותם היות ואין להם את הידע, את הסובלנות ואת היכולת להתמודד מול המוסד. עו"ד ביטוח לאומי יעזור לכם לממש את הזכויות שמגיעות לכם, הוא יגיע אתכם לוועדות רפואיות, לוועדות הערר ובמידת הצורך גם לבית הדין לעבודה.

כל אזרח משלם דמי ביטוח לאומי, תשלום הביטוח מכסה כאשר נפגעים בעבודה, הוא נועד להגן על אדם שנפגע במהלך עבודתו, נפגעי עבודה זכאים לקבל טיפול רפואי חינם. במידה ולנפגע עבודה קיימת נכות כתוצאה מתאונת העבודה, הנפגע זכאי לקצבה או תשלום חד פעמי בהתאם לאחוזי הנכות שנקבעו לו מביטוח לאומי. הבעיה העיקרית כאן הינה שהועדה הרפואית הבודקת את הנפגע היא של המוסד לביטוח לאומי ולכן קיים ניגוד אינטרסים בין הנפגע לבין המוסד. רגע לפני החלטתכם כי אתם אינכם צריכים עו"ד ואתם תסתדרו לבד חישבו היטב, המוסד לביטוח לאומי לא יקל עליכם. לפני שתנקטו כל צעד או פעולה עצמאית במוסד לביטוח לאומי כדאי להתייעץ עם עו"ד ביטוח לאומי על מנת שינחה אתכם בכל פעולה שתרצו לבצע. זכרו, פניה לעו"ד מתאים מגדילה את הסיכויים שלכם לקבל את התשלום המגיע לכם.

אם נפגעתם בתאונת דרכים, ישנו חוק ביטוח נפגעי תאונות המזכה אתכם בתשלום, אם איבדתם את כושרכם לתפקד לאחר התאונה. חוק זה חל על כל אדם, תושב ישראל, שמלאו לו 18 שנים ועדיין לא הגיע לגיל הפרישה, לרבות עקרת בית שאינה מבוטחת בביטוח הלאומי. הקצבה לפי חוק זה משולמת לכל היותר בעד 90 יום של אבדן כושר תפקוד. תמיד מומלץ להיוועץ עם עו"ד ביטוח לאומי אשר ידאג לכם ויקל עליכם את ההתמודדות מול המוסד לביטוח לאומי.

עו"ד ביטוח לאומי - מעקב ותוצאות

באם נקבעה לכם נכות כללית, המוסד לביטוח לאומי משלם את קצבת הנכות למי שעקב נכותו צומצם כושרו להשתכר ב-50% לפחות או לאישה שהיא עקרת בית שצומצם כושרה לתפקד במשק בית ב-50%. גם במקרים אלו, המוסד לביטוח לאומי דוחה את התביעות לכן מומלץ להתייעץ עם עו"ד ביטוח לאומי כך אתם תמנעו בזבוז של זמן יקר והסיכוי לקבל את הדרגת נכות המגיעה לכם תהיה באחוזי הצלחה גבוהים יותר.

בכל נקיטת פעולה במוסד לביטוח לאומי יש השפעה ארוכת טווח על החיים האישיים שלכם, כל החלטה של המוסד לביטוח לאומי בעניינכם תלווה אתכם שנים ארוכות. אם יקבע שמגיע לכם קצבה חודשית, הקצבה תשולם לאורך שנים ואם ייקבע תשלום חד פעמי אז יכול להיות שיש מקום לערעור. לכן, תמיד מומלץ להתייעץ עם עו"ד ביטוח לאומי בכדי לוודא שבאמת קיבלתם את המגיע לכם, שלא היו טעויות בחישוב וכן שהוועדה הרפואית לא שגתה כאשר קבעה לכם את אחוזי הנכות.

פנייה לעו"ד ביטוח לאומי מתמחה בתחום, מעלה את אחוזי הצלחתכם לתביעת ביטוח לאומי.
מלאו פרטיכם בלשונית למעלה באתר ועו"ד ביטוח לאומייחזור אליכם בהקדם. בהצלחה.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי