לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


משרד עו"ד בפתח תקווה

משרד עו"ד בפתח תקווה מתמחה בתאונות עבודה ותאונות דרכים
העו"ד בפתח תקווה מלווה את הלקוח אשר היה מעורב בתאונת דרכים עד לקבלת הפיצויים.

אם נפגעת בתאונת דרכים, אם את/ה שוהה באי כושר מעבודה, תדעו שישנה אפשרות לפנות לחברת הביטוח בבקשת תשלום ביניים הנקראת בשפה המקצועית -תשלום תכוף. זאת בכדי שהנפגע לא יגיע למצב שלא יהיה לו כסף לשרוד בעקבות העדר הכנסה ותוספת בהוצאות שנגרמו מהפגיעה בתאונה כגון:עלויות של טיפולים רפואיים, הוצאות נסיעות לטיפולים , רכישת מכשירי עזר, העסקת עזרה לניקיון הלבשה האכלה וכדומה...

עו"ד בפתח תקווה מסביר שחשוב מאוד לרכז את תחומי הפגיעה הרלבנטיים ובנוסף לקחת בחשבון את ביצוע הבדיקות השונות, כך יוכל עו"ד בפתח תקווה להעריך את העלות לנפגע בגין התאונה. התייעצות עם עו"ד בפתח תקווה על צורכי הטיפול ועל המשך השיקום. יחד עם זאת לא כל מעורבות בתאונת דרכים מותירה נכות רפואית אך דבר זה לא מבטל את הזכות של הנפגע לפיצוי הוגן.

עו"ד בפתח תקווה מייצג נפגעי תאונות עבודה ותאונת דרכים וועדה רפואית - קביעת נכות עקב תאונת דרכים בתאונות דרכים וכן בתאונות עבודה, לנפגע יש זכות לקבלת כסף עבור דמי פגיעה מהמוסד לביטוח לאומי בתקופת אי הכושר, עד 90 יום מיום התאונה, קביעת נכויות זמניות ונכות לצמיתות אשר נקבעו ע"י הוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי. בהליכי וועדה רפואית רצוי להיות מלווה ע"י עו"ד בפתח תקווה לייצוג נכון ושמירה על זכויות הנפגע. אם את/ה לאחר פגיעה בתאונת דרכים או תאונת עבודה, פנו עוד היום ע"י מילוי פרטים למעלה באתר ועו"ד בפתח תקווה יחזור אלייך בהקדם לקבלת יעוץ ולהערכת סיכויי הגשת תביעתך.

עו"ד בפתח תקווה מעניק מענה :

■ דיני הוצאה לפועל
■ משפחה (גירושין, אימוץ, צוואות, ירושות, הסכמי ממון, גישור ועוד..)
■ נושאים מסחריים
■ עריכת חוזים
■ נדל"ן – חוזה רכישה, חוזקה מכירה.
■ עבודה (פגיעה בזכויות עובדים, ניהול שוטף של עסקים, פציעה בעבודה).
■ ייעוץ וליווי משפטי

במשרדי עורכי הדין הנמצאים באתר מאמינים ודוגלים בייחס אישי אשר מותנה לפעמים מעבר לשעות העבודה, וזאת בכדי שאתם הלקוחות תהיו בראש שקט ויינתן לכם מענה בכל שלב.
ניתן לקבל עידכון על הנעשה בתיק בכל שלב שיהיה עו"ד בפתח תקווה בהצלחה
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי