לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד בתל אביב

עו"ד מתמחה ערוך לתת מענה משפטי מיידי ומקצועי ללקוח.
עו"ד בתל אביב מלווה את לקוחותיו באופן אישי ומקצועי משלב הייעוץ הראשוני ובהמשך לאורך כל ייצוג התיק בערכאות השונות. במשרד עו"ד בתל אביב נבחנות העובדות והנסיבות של הלקוח באופן יסודי כבר מהשלב הראשוני , בכדי שתתקבל התמונה המלאה והאמיתית ביותר על מצב התיק מבחינה משפטית. ועל כל הסיכויים ומניעת הסיכונים בהמשך ההליך שייבחר בתיאום מלא עם הלקוח.

התמחותו העיקרית של עו"ד בתל אביב

משרד עו"ד מעניק לקהל לקוחותיו שירותים משפטיים מקצועיים בהליכי הגישור, הסדרי טיעון, הסכמי פשרה ועריכת חוזים.
הכל נעשה לפי צורכי הלקוחות תוך כדי הבנת מצבם וצרכם האישי, אופן עבודתו של העו"ד בתל אביב הינה לעמוד לצד לקוחותיו לאורך כל הדרך. במשרדו של העו"ד בתל אביב ישנה מערכת מחשוב מהמתקדמות ביותר מתוך ההיבט המקצועי וההיבט הפנים ארגוני. מערכת זו מאפשרת לעו"ד בתל אביב המטפל בתיק להיות מקושר ישירות למחשבי הוצאה לפועל בעקבות זאת הלקוח זוכה למענה מיידי ולקבל פרטים על מצבו המשפטי. נוסף לכך, משרדו של עו"ד בתל אביב מחובר למערכת בית המשפט, כך העו"ד בתל אביב יכול להתעדכן באופן מידי בקבלת ההחלטות וכן בבקשות השונות.

משרד עו"ד בתל אביב ותחום הוצאה לפועל

משרד עו"ד בתל אביב מספק שירותי משפטיים במגוון תחומים רבים: הוצאה לפועל הינו תחום מורכב, בו עו"ד בתל אביב מספק מענה גם לחייבים וגם לזוכים. החייבים בהוצאה לפועל נמצאים במצב בו הם לחוצים מאוד והרבה פעמיים אין ביכולתם לעלות את טענותיהם וזאת מהתקלות באטימות מערכת הוצאה לפועל וקשיחותם של זוכי התיק.

עו"ד בתל אביב מעניק יעוץ ומענה אישי

עו"ד מתמחה ובעל ניסיון רב צבר מכלול של פתרונות יצירתיים ומגוונים לכל הבעיות הקיימות לחייב בהוצאה לפועל הסרת עיקולים ממשכורת , לאחר הסרת עיקול המשכורת הלקוח יקבל את משכורתו ויוכל לחזור לתפקד כרגיל בחשבונו. המגבלות במערכת הוצאה לפועל הינם שלילת רישיון הנהיגה, ביטול כרטיס האשראי צו איסור על פתיחת חשבונות בנק ואיסור יציאה מהארץ. הטלת מגבלות אלו על הלקוח יוצרות אצלו לחץ חזק במטרה להגביר את תשלום חובו של החייב. יחד עם זאת ישנם מקרים בהם נקבל בדיוק את ההיפך והלחץ גורם היוצרות מצב שבו לחייב קשה לשלם את חובו יותר מהמצב הקודם שהיה לפני הלחץ.

לפנייה לעו"ד בתל אביב מלאו פרטיכם בלשונית למעלה ועו"ד בתל אביב יחזור אליכם בהקדם. בהצלחה בתביעתכם.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי