לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד ירושה - צו חלוקת רכוש

עו"ד ירושה , אם ברצונכם להכין צוואה, אם יש בידכם צוואה מוכנה ואתם לא יודעים לאן להפקיד? רוצים לקיים צוואה ולא יודעים כיצד לעבוד? אתם חושבים שהצוואה זויפה? אם אתם רוצים להגיש התנגדות לקיום צוואה? אם ירשתם רכוש ולא יודעים כיצד לממשו? אם ירשתם מקרקעין או מיטלטלין ואתם צריכים לבצע העברת בעלות? עו"ד ירושה ייתן לכם את הפתרון היעיל והנכון ביותר עבורכם, בהתאם למצב המשפטי שלכם.

המצב הנפוץ ביותר במדינת ישראל הינו כאשר המוריש לא משאיר אחריו צוואה. מכאן מתחילים הסכסוכים במשפחה מכיוון שכל אחד חושב שמגיע לו יותר, בני המשפחה לא מוותרים אחד לשני ולא מוכנים לפשרות. במקרה נפוץ זה הירושה מחולקת בהתאם לחוק אך בעצם לא תשקף את רצון המוריש. זהו מצב לא ראוי היות ורוב סכסוכי המשפחה נוצרים כאן.

על מנת למנוע סכסוכים מיותרים, מריבות ותביעות מיותרות מומלץ להתייעץ עם עו"ד ירושה הבקיא בכל הזכויות והחובות המגיעות לכם על פי חוק. התייעצות עם עורך דין ירושה יכולה לחסוך לכם עוגמת נפש רבה, סכסוכים מיותרים, הוצאות רבות והליכי משפט ארוכים ומיותרים. לרוב שיחה טלפונית אחת עם עו"ד ירושה יכולה לחסוך לכם הליכים מיותרים שנמשכים במשך שנים, הוצאות רבות ומיותרות. מקרה נפוץ נוסף הינו כאשר קיימת צוואה אך אתם חושבים שהיא זויפה או ניתנה שלא כדין.

במקרה זה אתם צריכים להגיש התנגדות לקיום צוואה אשר תמיד גוררת אחריה מריבות בין בני המשפחה, הוצאות רבות וכן הליכי משפט ארוכים. גם במקרה הנ"ל מומלץ להתייעץ עם עו"ד ירושה על מנת שיסביר לכם את המצב המשפטי האישי שלכם, ייתן את הפתרונות האפשריים ויסביר לכם את ההליכים אותם אתם צפויים לעבור.

במצב בו המנוח הותיר אחריו ילדים או נכדים אך לא השאיר צוואה מאחוריו - כיצד מתבצעת חלוקת ירושה ללא צוואה.

החוק מכיר במספר סוגי צוואות:

צוואה בפני עדים- צוואה אשר ניתנה בפני שני עדים. צוואה בכתב ידו של המצווה. צוואה זו לא דורשת עדים. צוואה בפני רשות, המצווה מתייצב בפני רשות שיפוטית ונותן צוואתו. צוואה בעל פה, כאשר המצווה הולך למות או חושב שהוא הולך למות הוא נותן צוואתו בפני שני עדים אשר מעלים את דברי המצווה על הכתב ומגישים לרשם לענייני ירושה.

כאשר אתם רוצים לערוך צוואה מומלץ להתייעץ עם עו"ד ירושה בכדי שיסביר לכם את הדרך הטובה והנכונה ביותר לרישום ירושה והפקדת הצוואה. במקרה בו אתם מעוניינים למנוע מריבות בין בני משפחה, הוצאות מיותרות והליכי משפט מיותרים כל מה שעליכם לעשות הוא להתייעץ עם עו"ד ירושה אשר ידריך אתכם בכל השלבים וההליכים של כל ההליכים בהם תרצו לנקוט. לפנייה לעו"ד צוואה מתמחה מלאו פרטיכם בלשונית למעלה באתר ועו"ד צוואה מתמחה יחזור אליכם בהקדם.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי