לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד לגירושין

אם החלטתם שאתם רוצים להתגרש, לאחר גישורים וניסיונות שונים להגיע לזוגיות טובה יותר. ואתם לא יודעים כיצד לפעול נכון? אם אתם מרגישים שזה כבר לא זה ביניכם, אם אתם מרגישים שלא טוב לכם המצב בו אתם נמצאים. עליכם קודם כל לפנות למשרד עו"ד לגירושין.

פנייה למשרד עו"ד לגירושין מתאימה במקרים הבאים:

זוגות שרבים באופן קבוע ומפחדים לעשות את הצעד הראשון לגירושין. אישה אשר לא מקבלת מזונות לה או מזונות לילדים.

עו"ד לגירושין זהו למעשה עו"ד המתמחה בתחום דיני המשפחה. פנייתכם לעו"ד לגירושין מתמחה יכולה בהחלט לקצר את ההליכים הרבים והארוכים בבתי הדין או המשפט לדיני משפחה. עו"ד לגירושין יודע בדיוק מתי ולאן עליכם לפנות, הוא יודע איזו בקשה להגיש ובאיזה הליך כדאי לנקוט בהתאם למקרה הספציפי שלכם.

ביכולתו של עו"ד לגירושין לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה בכך שהוא מונע ממכם הוצאות מיותרות ונקיטת הליכים מיותרים, ובזבוז זמן יקר לשני הצדדים. עו"ד לגירושין יודע בוודאות להיכן להפנות את תביעתכם, אם זה לבית המשפט לענייני משפחה, או לבית הדין הרבני. עו"ד לגירושין יכין את הסכם הגירושין בצורה הנכונה ביותר עבורכם ועבור ילדיכם. ביכולתו של עו"ד לגירושין לחסוך לכם בדיונים רבים אשר לרוב נמצאים כמיותרים בבית המשפט למשפחה ובבתי הדין הרבני. גם אם המקרה שלכם הינו קשה במיוחד עו"ד לגירושין ידע לתת לכם את הפיתרון הנכון המהיר והיעיל ביותר עבורכם.

לבית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני ישנן סמכויות רבות ומגוונות, עו"ד לגירושין יכוון אתכם לדרך הקצרה, היעילה והזולה ביותר עבורכם.

הפנייה עם עו"ד לגירושין לבית הדין הרבני

לבית הדין הרבני ישנה הסמכות הייחודית לדון בענייני נישואין וגירושים של יהודים בישראל. בהתאם לכך להם ניתנת הסמכות לדון בתובענות למען שלום בית וכן לדון בתביעות כספיות ולדון בכל עניין הכרוך בתביעת הגירושין ומזונות האישה, בתנאי שהתובענה היא אכן נכונה וכנה. לפני כל נקיטת פעולה בבית הדין הרבני מומלץ להתייעץ עם עו"ד לגירושין, על מנת שיעניק לכם את ההכוונה המתאימה והנכונה ביותר בהתאם למצבכם האישי. סמכותו הייחודית של בית המשפט לענייני משפחה היא לדון בתביעה אזרחית בין אדם / עזבונו לבין בן משפחתו / עזבונו של בן משפחתו. בני משפחה- בן/בת זוג, ידועים בציבור, ילד/ה, כולל ילדיו של בן או בת הזוג, הורים ובני זוגם, הורי בן/בת הזוג , נכד/ה, סבא/ סבתא, אח/ות ואח/ות של בני הזוג.

בסמכותו של בית המשפט לענייני משפחה היא לדון בתובענות שהן סכסוך בתוך המשפחה. סמכויות נוספות הינן: תביעת מזונות, החזרת קטינים חטופים, תובענות לקביעת הגיל והשמות, תובענות לפי חוק השיפוט בענייני התרת נישואין, תובענות לפי חוק הסכמים לנשיאת עוברים, תובענות לאכיפת פסקי חוץ, תובענות לפי חוק הבוררות כאשר העילה נובעת מענייני משפחה, בקשות להגנה על עדים -קטינים לפי חוק, ותובענות לזוגיות לפי חוק. לבית המשפט לענייני משפחה וכן בתי הדין הרבניים סמכויות רבות ומגוונות, עו"ד לגירושין יודע כיצד לכוון אתכם לדרך הקצרה, היעילה והזולה ביותר עבורכם.

לפנייה לעו"ד לגירושין המתמחה בדיני משפחה מלאו פרטיכם בלשונית למעלה באתר ועו"ד לגירושין יחזור אליכם בהקדם. בהצלחה בדרככם לחיים טובים ומאושרים יותר.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי