לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד לענייני משפחה

כשאתם מאוהבים ורוצים להתחתן החיים יפים והיחסים ביניכם נפלאים, זהו בדיוק הזמן לדאוג לביטחון רכושכם שקיים ורכושכם העתידי. בעזרת עו"ד המתמחה בתחום דיני משפחה תוכלו לבנות הסכם ממון - כלי הכרחי להגנת רכושכם לפני החתונה ולאחר החתונה. הסכם ממון מגן על כל צד להסכם על רכושו הקיים ומתואם לרצונות שני הצדדים.

הסכם ממון ימנע אי הבנות, דיונים וביצוע הליכים מיותרים ויקרים ובנוסף הוצאות שכר טרחת עורכי הדין בהתנהלות הליכי החלוקה של הרכוש שצברתם לפני חתונתכם. כל זוג שרוצה לקבע את זכויותיהם ברכוש שנצבר לפני החתונה, עליו להתייעץ עם עו"ד דיני משפחה בכדי שילווה אותם בכל שלבי ההכנה של ההסכם, העו"ד לענייני משפחה יסביר לכם כיצד להגן על רכושכם לפני החתונה ובמידה ואתם תחליטו להתגרש, רכוש זה יהיה מוגן מפני תביעות עתידיות נגד בן או בת הזוג .

רכוש שהתווסף במהלך החיים לאחר החתונה כזוג נשוי או כידועים בציבור, זהו רכוש המשותף לשני בני הזוג. גם על רכוש משותף ישנה חשיבות ההגנה מפני תביעה עתידית. לאחר גירושין נשאלות שאלות כגון: מי יקבל את הווילה?, אצל מי יישאר הרכב, מי ימשיך לשלם את המשכנתא ועוד... כבר לפני שנוצר רכוש משותף מומלץ להיות חכמים ולמנוע את הבעיות העתידיות ע"י התייעצות אצל עו"ד לענייני משפחה בכדי שיסדיר את החלוקה של הרכוש המשותף ובכך ימנע מכם ניהול דיונים יקרים והוצאות רבות ובזבוז זמן יקר.

בהסכם ממון מומלץ לקבוע גם את עניין חזקת הילדים, תשלומי המזונות לילדים, והוצאות נוספות הנדרשות לטובתם של הילדים. בעזרתו של עו"ד מתמחה בדיני משפחה הוא יסדיר את האינטרסים שלכם לטובתכם בהסכם ממון כפוף לחוק. כשיש לכם הסכם ממון טוב שמגן על האינטרסים של כל הצדדים לרוב אין צורך בהגשת תביעות יקרות וכך ימנע גם תשלום שכר טרחת עורכי הדין, נמנע משני בני הזוג בזבוז זמן יקר. בהסכם ממון טוב לא יהיו כי מריבות וכעסים בין הצדדים ההסכם ימנע מהצדדים מלחמות מיותרות.

יתרונו של הסכם ממון טוב שהוא הינו מאפשר לצדדים להתחיל דף חדש בחיים ולהישאר ביחסים מעולים ביניהם. זהו המצב הטוב ביותר למתגרשים, מצב בו ילדכם לא יסבלו מהיחסים ביניכם, בעזרת הסכם ממון הילדים לא יושפעו לרעה וידעו תמיד שיש להם הורים שתומכים בהם לאורך כל הדרך. אם הנכם מעוניינים בהכנת הסכם ממון בכדי לדאוג להגנת רכושכם אשר נצבר מלפני החתונה ולאחריה, פנו להתייעצות אצל עו"ד דיני משפחה שיסדיר לכם את הדרך הטובה ביותר המתאימה לכם להגנה על רכושכם.

הסכם ממון ע"י עו"ד לענייני משפחה

כאשר אתם נמצאים בהליכי גירושין, יש לכך השלכות עצומות לגבי עתידכם, לגבי זכויותיכם המגיעות לכם היום ובעתיד. הליכי הגירושין משפיעים באופן ישיר גם על ילדכם, על רכושם ועל מצבם הכלכלי ולכן כדאי להיות מוגנים ע"י הסכם נכון.

עו"ד לענייני משפחה הינו מתמחה בכל דיני המשפחה, פניה בזמן לגורם הנכון, תחסוך לכם עוגמת נפש רבה, הליכים יקרים, הוצאות מיותרות ובזבוז זמן. הימצאותכם במצב של פרידה מקשה על ילדכם המשותפים הם נפגעים יותר מכל אדם אחר, מבחינה כלכלית ומבחינה נפשית.

כאשר ילדכם רואים את המצב בבית, את המריבות, את הצעקות הילדים לרוב מקבלים זאת באופן אישי וזה משפיע עליהם לתקופה ארוכה מאוד. אתם זכרו שגם אם המצב הוא רע מאוד ביניכם, המטרה העיקרית שלכם צריכה להיות לטובת ילדכם, כך גם בית המשפט מצווה. בית המשפט לא יקבל שום הסכם אלא רק אם הוא כפוף לעקרון טובת ילדכם וזו סיבה מספקת להתייעץ עם עו"ד לענייני משפחה.

פנו עוד היום לעורך דין מתמחה דיני משפחה על ידי מילוי פרטים בלשונית למעלה ועורך דין יחזור אליכם בהקדם.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי