לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד לענייני עבודה

אם פוטרתם ממקום עבודתכם ואתם חושבים שמגיע לכם כסף נוסף עליכם לפנות לעו"ד לענייני עבודה. אם קיים חוזה עבודה אישי והבוס מתעלם מחוזה זה, אם לא התקבלתם לעבודה מסיבת הריון, הפליה, או סיבה לא מוצדקת אחרת עליכם לפנות לעו"ד לענייני עבודה אם אתם בטוחים שגם לכם יש זכויות אבל אתם בכל זאת לא יודעים כיצד לממשם, תמיד מומלץ להתייעץ עם עו"ד לענייני עבודה על מנת שהוא יסביר לכם אילו זכויות מגיעות לכם לפי חוק באופן אישי וכן יכוון אתכם לדרך המהירה והיעילה ביותר בכדי שתוכלו לממש זכויות אלו.

ישנם מקרים רבים בהם מגיעים לכם זכויות עוד בטרם חתמתם על חוזה עבודה, למשל ניהול משא ומתן בענייני עבודה, כאשר בסופו של דבר לא התקבלתם לעבודה בגלל שיקולים מוזרים או חוסר תום לב של המעסיק, לדוגמא: אם חתמתם על חוזה עבודה אישי ולפתע המעסיק מחליט שלא לקבל אתכם לעבודה מכיוון שהוא קיבל בן משפחה או חבר של חבר. גם במקרים אלו לבית הדין לעבודה יש סמכות לדון היות ויש פגיעה בזכויות שלכם. עו"ד לענייני עבודה מתמחה בתחום לכן הוא ידע לתת לכם את המענה לכל שאלותיכם וכן להעריך האם קיימת כאן פגיעה בזכויות, אם כן אילו זכויות נפגעו וכמה כסף מגיע לכם לקבל כפיצוי.

מקרה נפוץ נוסף במדינת ישראל הוא אי קבלת אישה לעבודה מכיוון שהיא בהיריון. מדובר כאן בפגיעה קשה באישה, מקרה זה מהווה פגיעת עצומה בחקיקה שקיימת היום. אישה שלא התקבלה לעבודה או פוטרה בגלל היריון יש לה הזכות המלאה לתבוע פגיעה בזכויות על ידי עו"ד לענייני עבודה ומומלץ לממש זאת. עו"ד לענייני עבודה יבדוק כל מקרה לגופו ויאפשר לנפגעת לממש את כל הזכויות המוקנות לה על פי חוק. עו"ד לענייני עבודה יחווה את דעתו בצורה יעילה ומקצועית באשר לכלל זכויותיה וכן את הדרך בה ניתן להתמודד עם המעסיק בכדי לממש את הזכויות שמגיעות.

זכויות - עו"ד לענייני עבודה

מקרים כמו פיטורי מאבטחים, שומרים, סיירים, בודקים ביטחוניים. חברות השמירה השונות אינו נוטות לשלם פיצויים כמגיע בחוק, לרוב הן לא משלמות את חופשת ההבראה, את הפיצויים כנקבע בחוק. ישנה גם תופעה די נפוצה- אי מתן מכתב פיטורין, החברה טוענת שאתם עובדי החברה אך בפועל אינה מספקת לכם עבודה או מצמצמת את שעות העבודה בצורה משמעותית דבר זה פוגע מאוד בעובד.

ישנו מקרה נפוץ נוסף- החלפת חברת אבטחה בתום פרויקט הקצוב בזמן. בתום הפרויקט, החברות מציעות מקומות עבודה שונים ומגוונים במקומות אחרים ולפעמים גם בערים רחוקות.

ישנן חברות המציעות הרים וגבהות אך בפועל, לרוב, הן רומסות את זכויות העובד ופוגעות בתנאי עבודתו בצורה משמעותית או שאינן מספקות לעובד עבודה כלל. חברות אבטחה יציעו פשרות שהן לא משקפות את מלוא זכויותיכם. לכן תמיד כדאי להתייעץ עם עו"ד לענייני עבודה שיבדוק את מצב זכויותיכם ויציע לכם לדרוש את זכויותיכם המלאות לפי חוק. בהצלחה.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי