לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד מיסוי מקרקעין

כאשר יש לכם מספר דירות ואתם זקוקים לכספים נוספים, כאשר אתם רוצים למכור בית אחד או יותר וברצונכם לקבל פטור ממס שבח, כאשר אתם רוצים לתת דירה במתנה לילדכם אך אינכם רוצים לשלם מיסים, כאשר אתם רוצים לתת דירה במתנה לבת זוגתכם הידועה בציבור, עליכם לפנות למשרד עו"ד מיסוי מקרקעין.

עו"ד מיסוי מקרקעין

עו"ד מיסוי מקרקעין יהיה זמין תמיד בשבילכם, החל משלב הייעוץ הראשוני וכן ליווי אישי בכל שלבי העסקה. טרם נקיטת כל ההליך בתחום המקרקעין מומלץ לכם להתייעץ עם עו"ד מיסוי מקרקעין אשר יש ביכולתו לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים במהלך ביצוע העסקה . עו"ד מיסוי מקרקעין ייתן לכם יעוץ מקצועי ואישי וכן ימנע מכם הוצאות כספים מיותרות. עו"ד מיסוי מקרקעין יכול לחסוך לכם אלפי שקלים בתשלום המיסים בגין המכירה או העברה של הנכס.

מהם העקרונות והצורך בעו"ד מיסוי מקרקעין

זכות במקרקעין הינה זכות בעלות, חכירה לתקופה העולה על 25 שנה והרשאה להשתמש במקרקעין שניתן לראות בו חכירה או בעלות לתקופה העולה על 25 שנה. גם זכויות הבניה במקרקעין מהוות זכות במקרקעין לצורך חוק מיסוי המקרקעין.

עו"ד מיסוי מקרקעין ביכולתו לחסוך לכם אלפי שקלים בביצוע כל הפעולות הנ"ל, חכירה העולה על 25 שנה מהווה עסקה במקרקעין ועל כן קיימת החובה לשלם מס שבח על העסקה. לצורך חישוב התקופה נלקחת בחשבון גם תקופת האופציה, כך למשל אם השכרתם נכס לתקופה של 10 שנים עם אופציה לעוד 15 שנה, העסקה אכן מהווה עסקה במקרקעין ולכן היא מחייבת במס, למרות שבפועל לא מימשתם את אופציה זו. יש ביכולתו של עו"ד מיסוי מקרקעין למנוע ממך את תשלום כספי המיסים שעלייך לשלם בגין עסקה זו וכל זאת בדרך המהירה וכן היעילה ביותר עבורך.

עו"ד מיסוי מקרקעין מסביר על מתן הפטורים:

עו"ד מיסוי מקרקעין יסביר לכם על הפטורים הקיימים- אילו מהם מתאימים רק לכם. מהו סדר מכירת המקרקעין החשוב לא פחות מהפטורים, לכן מומלץ להיוועץ עם עו"ד מיסוי מקרקעין בכדי שימליץ לכם על סדר מכירת המקרקעין הנכון ביותר בשבילכם, כל זאת נעשה בכדי לחסוך לכם הוצאות מיותרות ותשלום סכומי עתק לרשויות המיסים.

לאחרונה תחום המקרקעין עבר שינויים מורכבים ביותר, אחד השינויים העיקריים הינו שינוי במדרגות המס רכישה 0%, 3.5%, 5% לדירת מגורים יחידה 3.5%, 5% לדירת מגורים נוספת. נכון להיום תשלום מס השבח על דירת מגורים נוספת הינו 5%, 6%, 7%. בשל עליה שהתמשכה במחירי הדיור בשנים האחרונות ממשלת ישראל פועלת להגדלת היצע הדירות למגורים.

הפטור הידוע לכל הוא פטור אחד פעם בארבע שנים. בנוסף נחקקה הוראת שעה מיוחדת המאפשרת פטור. את הפטור החדש ניתן לממש פעמיים והוא תקף עד לשנת 2012 בלבד. הפטור החדש הינו פטור עצמאי וניתן ללא קשר לדירת מגורים שנמכרה בפטור אחר. שימוש בפטור זה אינו שולל את הזכות להשתמש גם בפטורים הקיימים הנוספים. אך לפני ביצוע כל פעולה ברשויות המיסים מומלץ להיוועץ עם עו"ד מיסוי מקרקעין אשר לו יש הידע והניסיון לקבל את הפטור עבורכם.

עו"ד מיסוי מקרקעין יישב איתכם על כוס קפה ויסביר לכם בדיוק באילו מן הפטורים מומלץ לכם להשתמש. לא פחות חשוב הוא סדר מכירת המקרקעין והגשת הבקשות לקבלת הפטור. עו"ד מיסוי מקרקעין ימליץ לכם בדיוק מהו הסדר הנכון במכירת מספר נכסים וכן בהגשת בקשות הפטור.

פנייה לעו"ד מיסוי מקרקעין עשויה לחסוך לכם אלפי שקלים בתשלום המיסים. צרו קשר וחיסכון של אלפי שקלים, מלאו פרטים בלשונית למעלה באתר ועו"ד מיסוי מקרקעין יחזור אליכם בהקדם.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי