לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד מסחרי

במה יכול לסייע עו"ד מסחרי?

עו"ד מסחרי פועל בנושאים שונים ומגוונים כמו למשל: עזרה בעת הקמת חברה, פירוק של חברה, עריכת הסכמים וחוזים, מיסוי, מיזוג של חברות וכיוצא בזה. שימו לב כי כל חברה זקוקה לסיוע בשירותים משפטיים כבר מתחילת הקמתה. בעקבות זאת יש לפנות לשרותיו של עו"ד מסחרי אשר מנוסה בתחום זה. אין ספק שקבלת ייעוץ יחד עם הדרכה משפטית רק תהיה ערך מוסף לכל עסק קיים. לכן מאוד כדאי ליצור קשר מיידי עם עו"ד מסחרי כמה שיותר מוקדם אפילו כבר בתחילת השלבים הראשוניים בעת הקמת העסק.

אילו תפקידים חלים על עו"ד מסחרי?

עו"ד מסחרי עוסק בין היתר גם בכל הנוגע לתחומי הכלכלה, המסחר ושוק התעשייה. בתחום עיקרי זה מעניק עו"ד מסחרי ליווי וייצוג משפטי לאותה חברה אשר הוא עובד איתה, יתרה מזאת הוא מחויב לתת פתרונות איכותיים לכל הצרכים המשפטיים שביום מן הימים עלולה החברה להיתקל. נוסף על כך עו"ד מסחרי נדרש אף לתת ייעוץ משפטי מרגע הקמת החברה וכמובן לייצגה בזמן תביעה בין כותלי בית המשפט.

עו"ד מסחרי אשר מציג את טענותיו בפני בית המשפט, אמור להיות בעל כישורים מתאימים וניסיון רב שנצבר לאורך השנים לצורך הגנה על מרשיו. נקודה חשובה שיש לשים לב אליה היא שמלבד הפגנת ידע והבנת המערכת המשפטית באותו תחום רלוונטי שבה נוטל חלק מרשו של עו"ד מסחרי, הוא מוכרח להפגין שליטה באופן קבוע בתחום מורכב זה, לאור העובדה שלעיתים מתקבלים חוקים ותקנות חדשים או שלחילופין הם משתנים מפעם לפעם, עליו לעקוב ולהיות מעורה לכל תקדים חדש.

נוסף על כך עו"ד מסחרי יפעל בשבילכם בייצוג משפטי בכל בית דין לענייני עבודה כולל על רקע של סכסוך בין עובד למעביד או בין עובד לעובד, כמו כן יסייע בעת עריכת הסכמים בנוגע להעסקת עובדים, ליווי בעת הגשת תביעה אל מול עובדים וכיוצא בזה. יתרה מזאת תוכלו לקבל עריכת תקנון לאתר אינטרנט המנוסח כהלכה ועריכת כתבי הגנה בפני בית המשפט לתביעות קטנות. עו"ד מסחרי הוא הכתובת עבורכם לצורך הצלחת עסק ומניעת תקלות.

עו"ד מסחרי דוגל לשרת את לקוחותיו תוך כדי הפגנת מקצוענות, מיומנות יתרה, אסרטיביות ושיתוף פעולה מלא. כל אלו תוך הקפדה על שיקול דעת ומציאת הדרך הנכונה הזריזה והיעילה ביותר המתאימה לאותה סוגיה משפטית בכפוף לדרישותיו של הלקוח. כמובן שאין הבדל אם מדובר בלקוח פרטי או בין אם מדובר בלקוח עסקי כולם מקבלים את השירות המרבי בכל עת. בסופו של דבר בעקבות שינוי חיי המסחר, הסיכונים הכספיים וחוסר הוודאות, הם אלו אשר עלולים לגרום לכל איש עסקים בעיות מורכבות שונות, כך שאם היו נעזרים בעו"ד מסחרי היה ניתן לחסוך המון כאב ראש וכסף מיותר. הרי כולם רוצים להבטיח את המשך פעולת העסק שלהם בצורה תקינה ושותפת ללא דאגות מיותרות ועם שקט נפשי.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי