לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד מקרקעין

מדוע כדאי לפנות לשירותיו של עו"ד מקרקעין?

הנכם זקוקים לשירות מעו"ד מקרקעין? רוצים שאיש מקצוע יבדוק עבורכם את העסקה שאתם עומדים לבצע? אין ספק כי תחום המקרקעין הוא מאוד רחב ולמען האמת די נפוץ, וקרוב לוודאי שנזדקק לשירותיו ביום מן הימים.

ישנה משמעות רבה לידע הנחוץ בעסקה כזאת כך שעל מנת להבטיח את ביצועה כנדרש אל תהססו לפנות לעו"ד מקרקעין. לאדם מן השורה לא תמיד יש את המושג בכל הנוגע לזכויות שמגיעות ולתקנות שיכולות לעמוד נגדו לכן עו"ד מקרקעין הוא הגורם המומחה שאליו תוכלו לגשת ולקבל פרטים מקיפים בנוגע לעסקה שבפתח.

ידוע לכל כי עסקאות מקרקעין הן ברוב המקרים עסקאות מאוד עצומות אשר סוחבות אחריהן במקרים רבים התנהלות בירוקרטית מתישה, אשר מצריכה בקיאות רבה וכמובן מלוות בהוצאות כלכליות לא קטנות. לכן כאשר מדובר בסדרי גודל כאלו מומלץ מאוד לא לוותר על קבלת התייעצות מעו"ד מקרקעין שייבחן את תקינות החוזה והעסקה ויביע את דעתו בנוגע לכדאיות שלה באפון המקצועי והאיכותי עבור כל לקוח בין אם מדובר בעסקה גדולה או קטנה.

עו"ד מקרקעין דואג לבצע את כל הבדיקות הנחוצות בכל הקשור לחוקיות העסקה, יתרה מזאת אחראי על כל תהליך הרישומים והאדמיניסטרציה, ובאופן כללי מבטיח שהלקוח עושה את כל ההליך באופן חוקי ותקין לצורך הצלחת העסקה.

מהו תחום האחריות של עו"ד מקרקעין?

שימו לב כי עו"ד מקרקעין מנסח בצורה ראויה עבור לקוחותיו את החוזה הנחוץ, מפרט עבורכם בצורה פשוטה את כל מורכבות העניין ואף דואג לטפל שהחוזה, שעליו הנכם עומדים לחתום בקרוב, יגן עליכם מאוחר יותר מפני תביעה משפטית במידה ויתעוררו פתאום בעיות או לחילופין אי הבנות בעסקה.

עו"ד מקרקעין מסביר ומשתף פעולה עם הלקוח בכל חלקי שלבי הבדיקה המקדימים של הנכס, רישומו בטאבו, בעל הנכס, בדיקה יסודית הבוחנת האם רשומות הערות אזהרה באותו נכס מבוקש ועוד. עו"ד מקרקעין אף בודק בקפידה מהם אותם מיסים שהנכם מחויבים לשלם בזמן מכירה או קניה של נכס. כלומר בעקבות סמכותו בתחום תוכלו במקרים מסוימים גם לחסוך במיסים.

אז אחרי הכול ניתן לומר כי בכל פעם בזמן שקיים אפילו צל צלו של ספק בכל הקשור לצעד הבא שהנכם עומדים לנקוט ואתם מצויים בחוסר ודאות שאולי פתאום הנכם עושים את הבחירה שהיא לא הכי נכונה אל תהססו להתייעץ עם עו"ד מקרקעין. כמו כן אל תבזבזו אנרגיה מיותרת על האפשרות לחסוך כסף בעסקאות גדולות אלו. יתרה מזאת ידוע שבחוזים לא הכול ברור תמיד ישנם כל מיני פרטים שלא נראים לנו וחבל להעלים עין או לא לשים לב וליפול בפח לאחר מכן. הרי רק בעל מקצוע שכבר מכיר ובחן חוזים רבים בעסקאות נדל"ן כמו עו"ד מקרקעין יוודא את תקינותה של העסקה בכל המשתמע מכך. אז השאירו את העבודה לידיים מקצועיות.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי