לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד פלילי

אם אתם חשודים? אם אתם נחקרים? אם זומנתם לחקירה במשטרה? אם ביצעתם עבירה ואתם לפני מאסר? אם רישיונכם נשלל במקום? אם הואשמתם בתקיפה או הטרדה מינית? אם אתם מעורבים במקרה אלימות? אם נקטו נגדכם בהליכים פליליים? אם הפרקליטות הודיע לכם על כוונתם לפתוח תיק פלילי?
כל המשפט הפלילי הוא נושא מאוד מורכב, רצוי מאוד להתייעץ עם עורכי דין בקאים בתחום ועם לא מעט ניסיון.

עו"ד פלילי מתמחה בעבירות פליליים:

אתם צריכים לפנות למשרדו של עו"ד פלילי המתמחה בפלילים, עו"ד מתמחה הינו האדם הנכון שיכול לעזור לכם בכל בעיה שנוצרה בתחום בו הוא מתמחה. עו"ד פלילי יכול למנוע פתיחת תיק פלילי, ביכולתו לבקש לשנות את סעיפי האישום שהוגשו נגדכם לסעיפים אחרים שעונשם הוא פחות בהרבה מהסעיפים בהם הואשמתם. עו"ד פלילי ילווה אתכם בכלל החקירות והדיונים, הוא ינחה אתכם באשר לביצוע ההליכים ואת התנהגותכם במהלכם.

בעזרת עו"ד פלילי תשמרו על זכויותיכם:

עו"ד פלילי ימנע פגיעה בזכויותיכם, הוא ניצב בכדי להגן על האינטרסים האישיים שלכם, העו"ד ימנע מהגורמים הציבוריים לפגוע בזכויות המגיעות לכם על פי חוק. עו"ד פלילי ימנע ממכם לעשות טעויות שעלולות לפגוע בכם, על ידי ניהול נכון בתיק שלכם.

רק עו"ד פלילי מקצועי ידע להדריך אתכם לנהל את התיק שלכם בדרך היעילה, המהירה וכן הזולה ביותר בשבילכם ועל ידי פתרונות המתאימים לכם. עו"ד פלילי מקצועי ייצג אתכם בכל ההליכים המתנהלים כנגדכם, מתחילת ההליך ועד לשלבי הערעור.

עו"ד פלילי יסביר לכם את המצב המשפטי בו אתם נמצאים תוך כדי יחס אישי ומקצועי כאחד, הוא יסביר לכם את ההשלכות של כל הליך והליך ואת התוצאות הסופיות של הליכים אלו. עו"ד פלילי ימליץ לכם על הדרך הנכונה להתמודד עם חקירה במשטרה, להתמודד בהופעה בדיון או דיון מעצרים, לדעת מהם הפעולות שעליכם לנקוט כאשר הוטרדתם או הטרדתם מינית, איך מתמודדים עם שוטר שדורש בדיקת מאפיינים ומה ניתן לעשות כאשר דורשים ממכם לבצע בדיקת ינשוף במקום.

התייעצות טלפונית עם עו"ד פלילי:

עו"ד פלילי יסביר לכם טלפונית על המצב המשפטי בו אתם נתונים במקרים קיצוניים במיוחד, לדוגמא עצר אתכם שוטר לבדיקת אלכוהול והאם מותר לסרב לבדיקה? האם מותר לסרב לבדיקת מאפיינים? מה משמעות הסירוב של שני אלו? אם בדיקת הינשוף מראה שאתה שיכור אבל לא שתית בפועל? מה אפשר לעשות ואיך להתמודד עם המצב?

לפני כל נקיטה של פעולה מומלץ לכם להיוועץ עם עו"ד פלילי היות ואי היוועצות עלולה לגרום להשלכות קשות ביותר ואף לנזקים חמורים שלא ניתן לתקן אותם בעתיד. פנה עוד היום לעו"ד פלילי מתמחה ע"י מילוי פרטים בלשונית למעלה באתר ועו"ד פלילי יחזור אלייך בהקדם. בהצלחה.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי