לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד תאונות עבודה

אם הייתם מעורבים בתאונה דרכים בדרך לעבודה או בחזרה לבית? אם נפלתם או נפצעתם בעבודה?

עו"ד תאונות עבודה מייצג אותך מול ביטוח לאומי:

נפגעתם ואתם בטוחים שמגיע לכם כסף כפיצויי על ימי עבודה שהפסדתם והמוסד לביטוח לאומי מסרב לשלם לכם? אם אתם חושבים שזכויותיכם נפגעו? עו"ד תאונות עבודה יעריך את הסיכוי שלכם להצלחה מול מוסד לביטוח לאומי כבר בפגישה הראשונה. ביכולתו של עו"ד תאונות דרכים למנוע מכם הוצאות מיותרות על הליכים מיותרים ובזבוז זמן יקר. ביטוח לאומי מכיר בפגיעה בעבודה, כתוצאה מתאונת עבודה או ממחלה בזמן עבודה, לפי ההגדרות הכתובות בחוקי ביטוח לאומי, אך נושאים אלו הם נתונים להחלטת בית המשפט המכיר במקרים של תאונות עבודה שאינם נכללים בחוק, אך נקבעים בפסיקת בית המשפט. עו"ד תאונות עבודה ותאונות דרכים יבדוק לפי התיק שלכם ויעריך את סיכויי התביעה ויסביר לכם את האפשרויות העומדות בפניכם.

עו"ד תאונות עבודה מתמחה בתחום נפגעי תאונות עבודה ודיני עבודה. המשרד מלווה את לקוחותיו בכל שלבי הייצוג, החל משלבי הוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי והמשך בכל שלבי הערעור בבית הדין לעבודה. לבית הדין לעבודה ניתן יהיה להגיש את הערעור עד 12 חודשים מיום קבלת ההודעה של החלטת המוסד לביטוח לאומי.

עו"ד תאונות עבודה הינו מתמחה בתאונות דרכים ועבודה, העו"ד בקיא ומיומן בכל שלבי הדיון והסוגיות השונות במוסד לביטוח הלאומי ובבית הדין לעבודה. נפגע אשר מגיש תביעה כנגד המוסד לביטוח לאומי בעצמו, לרוב התביעה תדחה. הנפגע ירגיש מתוסכל ומקופח על כך שלא מכירים בו, הנפגע מבין שאין ביכולתו לעשות שום דבר כנגד. אך הוא אינו יודע שלעו"ד תאונות עבודה יש את הכלים הנכונים על מנת להתמודד מול גורמים אלו.

עו"ד תאונות עבודה אינו מוותר, יש לו את הכוח והידע שרכש עם השנים, הוא יבצע את ההליכים בצורה הטובה והמהירה ביותר. לעו"ד תאונות עבודה כדאי לפנות לפני נקיטת כל הליך באופן עצמאי, הפנייה לעו"ד תאונות עבודה מגדילה את סיכויי הצלחתו של הנפגע לעמוד מול המוסד לביטוח לאומי, לרוב פנייה לעו"ד תאונות עבודה מונעת נקיטת הליכים מיותרים, מונעת בזבוז זמן יקר שלכם.

עו"ד תאונות עבודה מייצג תביעות של תאונות:

פגיעה בעבודה הינה פגיעה אשר מוכרת בתנאי שהפגיעה נובעת כתוצאה מפגיעה בעבודה או ממחלת מקצוע. אדם נחשב כנפגע בעבודה כאשר הוא מעורב בתאונת דרכים בדרכו מהעבודה לבית או בדרכו מהבית לעבודה. אם הוא נפגע במקום העבודה או בסביבת העבודה הקרובה בזמן שהציל חיי אדם אחר או רכוש, אדם יוכר כנפגע עבודה כאשר נפגע מפגיעה ע"י חפץ או אדם אחר במקום העבודה, בתנאי שהנפגע לא נטל חלק בפגיעה. עובד שכיר יוכר כנפגע עבודה במהלך עבודתו גם אם הוא נפגע באמצע הפסקת אוכל, בתנאי שההפסקה לא תהיינה יותר מ- 3 שעות.

אדם יוכר כנפגע עבודה גם אם היה בדרכו למקום חיצוני לארוחת צהריים או בחזרה ממנה לעבודה. גם תקיפה גופנית ותקיפה מינית תוך כדי עבודה ועקב העבודה תיחשב כתאונת עבודה, אם נגרם לנפגע נזק רפואי או נפשי שמצריך טיפול רפואי. תאונת עבודה לא תיחשב - באם הנפגע נסע בדרך אחרת שלא לצורכי עבודה, אם הנפגע פעל אחרת מהוראות המעסיק. אלא אם הנפגע היה בדרכו לתפילת בוקר בבית הכנסת שבו הוא מתפלל, או כדי ללוות את ילדיו אל הגן וחזרה ממנו. תאונת עבודה לא תיחשב אם הנפגע נהג ברשלנות, אשר בהחלט פועלת בניגוד להוראות חוק ובניגוד להוראות המעסיק אלא אם כתוצאה מהתאונה נפטר הנפגע או הפך לנכה או שנפגע ולא מסוגל לעבוד במשך לפחות 10 ימים.

עו"ד תאונות עבודה, יעזור לכם להבין את המצב המשפטי ויסביר לכם מהם הזכויות אשר מגיעות לכם לפי חוק. עו"ד תאונות דרכים יפרט בפני הנפגע באילו הליכים ביכולתו לפעול, אילו מסמכים עליו לצרף, עו"ד תאונות עבודה יציע לנפגע את הדרך הנכונה וכן היעילה ביותר להגיע למימוש זכויותיו המגיעות לו לפי חוק. פנו עוד היום לעו"ד תאונות דרכים מתמחה ע"י מילוי פרטיכם בלשונית למעלה באתר ועו"ד תאונות דרכים מתמחה יחזור אליכם בהקדם.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי