לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


עו"ד תעבורה

אם נתפסתם בנהיגה בשכרות? אם ניתנו לכם דוחות משטרה? אם נסעתם באור אדום ואתם לפני שלילה? או לפני שלילת רישיון? אם שוללים לכם את הרישיון עכב אי תשלום דוחות? אם נתפסתם בזמן נהיגה וללא רישיון וביטוח? אם הואשמתם בגרימת מוות ברשלנות?

סיוע של עו"ד המתמחה בתחום תעבורה:

עו"ד תעבורה הינו מתמחה בדיני תעבורה ופלילי, הוא הינו האדם הנכון ביותר לתת מענה מידי לסוגיות בדיני תעבורה ותיקים פליליים. עו"ד תעבורה בקיא בחוק, בזמן הפסיקה הוא יוכל להמליץ לכם על הדרך המהירה, היעילה והזולה ביותר עבורכם באופן אישי. עו"ד תעבורה יבדוק כל מקרה לגופו בהתאם לחוקים ויסביר לכם לפני תחילת העבודה את המצב המשפטי האישי שלכם את הבעיות שעלולות להיווצר ואת הפתרונות שיש לו להציע לחיסול בעיות אלו.

עו"ד תעבורה הינו בעל ידע ומקצועיות רבה שרכש עם השנים, ביכולתו להתמודד עם הגורמים השונים בכדי לעזור לכם להגיע לפתרון המהיר והטוב ביותר עבורכם. עו"ד תעבורה ביכולתו למנוע את שלילת רישיונכם, ביכולתו להמיר סעיפי אישום בסעיפים אחרים שחומרתם היא פחותה בהרבה.

גם במקרה וכבר נשלל רישיונכם ואתם זקוקים לו בכדי להתפרנס, במקרה והיה ברשותכם רישיון לקטנוע ועיקר עבודתכם הינה שליחות, אם היה לכם רישיון למלגזה שאתם זקוקים לו בכדי להמשיך להתפרנס, היה לכם רישיון צבאי שאתם זקוקים לו בכדי להמשיך ולממש את תפקידכם בצבא. עו"ד תעבורה מוסמך ומקצועי יש ביכולתו לעזור לכם לשמור על מקום עבודתכם. חשוב שתדעו בעיות אלו ניתן לפתור רק לפני הדיון בשלילה, או במהלכו.

ביכולתו של עו"ד תעבורה לחסוך לכם שלילת רישיון והוצאות כספיות רבות. כאשר אי חידוש רשיון או שלילת רישיון נובעות מאי תשלום דוחות או חובות כספיות בתיקי הוצאה לפועל. עו"ד תעבורה ינהל עבורכם משא ומתן מול הגורמים השונים ויגיע להסדרי תשלום נוחים והקטנת גובה חובכם.

שלילת רישיון נהיגה ליותר משנה, דורשת מכם לעבור שוב את מבחן התיאוריה והמבחן המעשי כאשר ברצונכם להשיב את רישיונכם. כאשר רישיונכם נשלל מכם נוצר מצב קשה של תלות באחרים עקב הרגלכם לנהיגה עצמאית המצב יהיה קשה במיוחד אם רישיון הנהיגה הינו מקור פרנסתכם היחידי. מדובר בפגיעה בחוקי היסוד פגיעה בחופש התנועה ופגיעה בזכות לחיות ולהתפרנס בכבוד.

עו"ד תעבורה יעשה מאמצים רבים בכדי למנוע את שלילת רישיונכם במקרה בו אתם אינכם יכולים לשלם את חובותיכם והזוכים אינם מוכנים להגיע להסדר עמכם. פנו עוד היום לעו"ד תעבורה ע"י מילוי פרטיכם בלשונית למעלה באתר ועו"ד מתמחה יחזור אלייך בהקדם.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי