לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


הקמת חברה ע"י עורכי דין חברות

אם החלטתם שאתם הולכים להקים חברה, עליכם לייחס חשיבות רבה לתקנון החברה, לשם החברה וכן למטרותיה.
דין התקנון הוא כדין חוזה בין החברה ובין בעלי המניות בה. לתקנות בתקנון החברה יש חשיבות רבה היות והן מגדירות את הזכויות ואת החובות של החברה ושל בעלי המניות בה. בכדי לערוך ולנסח תקנון לחברה רצוי לפנות למשרדם של עורכי דין חברות בכדי לקבל מהם הסברים על המשמעות המשפטית של תקנון החברה ומהן הזכויות והחובות אשר נובעות מן התקנון.

בבחירת שם לחברה תוכלו להתייעץ עם עורכי דין חברות:

עליכם לתת חשיבות רבה לשם של חברה מכיוון שישנה משמעות עצומה לשם החברה, שמה של החברה מלווה את החברה מיום בו נוצרה ועד ליום בו החברה תחוסל. אך יש בעייתיות בבחירת שם לחברה מכיוון שלא ניתן לבחור כל שם שרוצים אלא רק בהתאם לחוק. לא יהיה ניתן לרשום חברה בשם של תאגיד שרשום ולא ניתן לרשום חברה בשם אשר מטעה את הציבור הרחב. לא יהיה ניתן לרשום חברה בשם שרשם החברות סבור כי הוא עלול לפגוע בתקנות הציבור או ברגשותיו.

במקרה בו נרשמה חברה באחד מהאפשרויות המפורטות למעלה, לרשם החברות ישנה סמכות מלאה לדרוש מהחברה לשנות את שמה ואם הם לא ישנו את השם, יהיה הרשם רשאי לשנות את השם לשם אחר שנבחר. כאשר ברצונכם להקים חברה, יש להכין תקנון לחברה ולרשום את החברה בשם המתאים והשם הראוי והנכון, רצוי מאוד להתייעץ עם עורכי דין חברות בכדי שתוכלו לבחור יחדיו את השם הנכון והראוי לחברה וכן לוודא שהשם שבחרתם אכן עומד בתנאיו של החוק.

עורכי דין חברות מלווים חברות לאורך כל הדרך:

אם החברה נמצאת במצב חדלות פירעון וכל הנותר הוא לפרק את החברה, גם במקרה זה עליכם לפנות למשרדי עורכי דין חברות.

ישנם סוגי פירוק שונים:
פירוק אחד: מדובר בפירוק מרצון זהו המצב האידיאלי ביותר וזאת מכיוון שלא מתערבים לכם בפירוק החברה. ברגע שאתם מחליטים על פירוק חברה מרצון החברה יכולה להגיע לבד להסדרים עם נושים וכן לסגור את חובותיה טרם פירוקה. במקרה זה מומלץ לפנות קודם לייעוץ אצל עורכי דין חברות על מנת שיעזרו לכם בניהול משא ומתן וידאגו לאינטרס החברה בעת פירוקה.לעיתים פירוק מרצון הופך לפירוק על ידי פסיקת בית המשפט, במקרה זה בית המשפט מפקח על כל הליכי הפירוק ומקבל את ההחלטות במקומכם.

מקרה שני: בפירוק מדובר בפירוק הנעשה על ידי נושים, בסוג פירוק זה בית המשפט יכול לפקח על כל ההחלטות בחברה וכן על עסקאות שהחברה ביצעה בעבר. גם במקרה הזה מומלץ לכם להשתמש בשירותי עורכי דין חברות אשר יגנו על זכויות החברה בהליכים אלו. בכל הליך והליך של פירוק חברה מומלץ שחברה תהיה מלווה על ידי עורכי דין חברות לאורך כל הדרך ובכל שלבי הפירוק.

לסיכום עורכי דין חברות

אם ברצונכם לייסד חברה או לפרקה, אם אתם לא בטוחים מהו סוג החברה אותה אתם צריכים להקים, איך להקים, איפה לרשום, אם החלטתם מהן מטרות החברה ואופן השגת המטרות האלו וכאשר אתם רוצים לבצע כל פעולה הכרוכה בשיקולים משפטיים, תמיד כדאי ומומלץ להגיע לייעוץ אצל עורכי דין חברות אשר ידריכו אתכם בכל שאלה ושאלה, עורכי דין חברות יתנו לכם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם ועבור החברה שלכם, עורכי דין חברות יסבירו לכם את המשמעות המשפטית של כל פעולה ופעולה, הם יגנו עליכם ועל החברה שלכם מפני טעויות וכן סיכונים מיותרים.

אם ברצונכם לפנות לעורכי דין חברות אשר מתמחים בתחום דיני החברות מלאו פרטים בלשונית למעלה באתר ויחזור אלייך עו"ד חברות מתמחה. בהצלחה בעבודתכם השוטפת מול עורכי דין חברות.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי