לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


הסרת עיקול

עיקול הוא הכלי השכיח ביותר שאיתו הוצאה לפועל מפעילה לחץ על החייב לשלם את חובו. לרוב חייב שהוטלו עליו עיקולים עומד במצב קשה מאוד שכן הוא אינו יכול לשלם את חובו למרות גודל רצונו ונגד העיקולים המונעים ממנו להמשיך ולקיים שגרת חיים נורמאלית שהינה ברמה חיונית ובסיסית לחלוטין.

הסרת עיקול - מהם סוגי העיקולים הנפוצים?

ישנם עיקולים אישיים:

עיקול רכב - זהו עיקול על רכבו של החייב, מטרת העיקול היא ליצור מצב בו החייב לא מבריח את נכסיו, מטרת עיקול הרכב היא לתפוס את נכסיו של החייב ועל ידי זה להבטיח את גבייתו של הזוכה- האדם או התאגיד לו חייבים את הכסף.

עיקול מקרקעין – זהו עיקול על הבית של החייב, מטרת העיקול היא ליצור מצב בו החייב לא מבריח את נכסיו מטרת עיקול מקרקעין היא לתפוס את נכסיו של החייב ועל ידי זה להבטיח את גבייתו של הזוכה- האדם או התאגיד לו חייבים את הכסף.

עיקול צד שלישי:

עיקול עו"ש - זהו עיקול על חשבון העו"ש של החייב, מטרת עיקול עו"ש היא לתפוס את כספיו של החייב ובכך להבטיח את גבייתו של הזוכה- האדם או התאגיד לו חייבים את הכסף.

עיקול משכורת - זהו עיקול על משכורתו של החייב אשר נשלח ישירות למעסיק שמחויב להעביר את משכורתו של החייב ישירות להוצאה לפועל מטרת עיקול עו"ש היא לתפוס את כספיו של החייב ובכך להבטיח את גבייתו של הזוכה- האדם או התאגיד לו חייבים את הכסף.

עורך דין מתמחה הוצאה לפועל העוסק בתחום העיקול בעבודתו השוטפת הוא בעל ניסיון רב, כך אחוזי ההצלחה הם גבוהים יותר. העורך דין מודע לקשיים וללחץ המופעל עליך ממערכת ההוצאה לפועל בעקבות העיקולים, כך הוא יספק לך את הפתרון המהיר ביותר ובזמן הקצר ביותר.

• ביטול עיקול מחשבון העו"ש.
• ביטול עיקול משכורת.
• ביטול הגבלה בבנק.
• ביטול עיקול רכב.
• ביטול צו מאסר.
• ביטול צו הבאה.
• ביטול הגבלה מחידוש רישיון נהיגה.
• ביטול צו עיכוב יציאה מארץ.


עורך דין מתמחה בביטול עיקול הוא בעל ניסיון רב מאוד בביטול עיקולים והסרת עיקול עוזרת מאוד ללקוחות זוכים שברצונם לקבל את כספם. העורך דין יודע ומכיר היטב את כל החבולות ואת כל הטענות החל מהמפולפלות ביותר הניתנות לטעון בהוצאה לפועל, לכן העורך דין יודע ליצור לך הזוכה את ההגנה הטובה ביותר, ולגבות את חובך בצורה המהירה ביותר למרות כל הניסיונות של החייב להשתמט מחובו.

לעורך דין קיימת סטטיסטיקה של כמעט 100% הצלחה בהליכי הסרת עיקול ממערכת הוצאה לפועל ולך כל שנותר הוא ליצור עימנו קשר ואתה כבר בדרך לבטל ולהסיר את כל העיקולים מהוצאה לפועל ולחזור לשגרת חיים טובה יותר. מלא פרטים בלשונית למעלה באתר ועורך דין מתמחה בהסרת עיקול יחזור אלייך בהקדם.

בהצלחה בהסרת העיקולים לחיים טובים ושקטים יותר.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי