לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


פירוק חברה

לפי החוק הליכי פירוק חברה יכולים להתקיים במספר אפשרויות שונות:

• כאשר החברה עצמה נמצאת לאחר כינוס בעלייה והחליטה בהחלטה מיוחדת לאחר שבדקה את מצבה, כי היא תפורק
בידי בית המשפט.
• כאשר החברה אינה יכולה יותר לפרוע את חובותיה והיא למעשה "חדלת פירעון".
• כאשר החברה לא החלה את עסקיה למרות שחלפה כבר שנה מיום שנרשמה או שפעולותיה הופסקו למשך שנה.
• כאשר בית המשפט הגיע למסקנה כי ראוי למען הצדק והיושר על פירוק חברה זו.

מהו צו פירוק חברה?

בעלי מניות, נושים ועובדים אשר נפגעו ממצבה הכלכלי המדרדר של החברה יכולים לפנות לבית המשפט המחוזי בבקשה שינתן לחברה צו פירוק חברה. חשוב מאוד לזכור כי כאשר מתקבלת החלטה כי הדבר הנכון ביותר הינו התחלת הליכי פירוק חברה, והבראת החברה, התאוששותה והחלמתה הכלכלית הינה דבר אשר יעמוד בראש סדר העדיפויות. על כן, לא ניתן להיפרע מהחברה כל עוד היא נמצאת בהליכים של פירוק חברה.

פירוק חברה ע"י עו"ד מוסמך:

הליכי פירוק חברה הינו הליך לא פשוט ומאוד מורכב. לעיתים הנזקים הינם גדולים מאוד וקשה מאוד לצאת מהסבך הכלכלי אליו נקלעים. משרדו של עו"ד מתמחה בתחום פירוק חברה ובמתן יעוץ וכן הכוונה מפורטת ומקצועית ביותר לפני קבלת ההחלטה לפנות להליכי פירוק חברה כגון: האם לאור העובדות והנסיבות כדאי להתחיל בתהליך פירוק חברה? כיצד להתחיל בהליכי פירוק חברה? איך לפנות לבית המשפט ומהם הסיכויים והסיכונים הכרוכים בהליך פירוק חברה.

ליווי צמוד בפירוק חברה ע"י עו"ד בכל החלטות החברה:

משרד עורכי הדין ילווה את בעלי החברה באופן אישי בכל הליכי קבלת ההחלטות, באומדן הנזקים שקרו ובאומדן אלו שעלולים לקרות. עבור בעלי המניות שהחברה בבעלותם ועבור נושי החברה המבקשים למזער את ההפסד ולקבל פיצוי בעבור הנזקים שנגרמו להם. פנו  עכשיו לעו"ד מתמחה בהליך פירוק חברה מלאו פרטים בלשונית למעלה באתר ועו"ד מוסמך יחזור אליכם בהקדם.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי