לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


פשיטת רגל

מהו הליך פשיטת רגל?

פשיטת רגל זהו הליך מאוד ארוך המתבצע בדרך כלל בין שמונה חודשים לארבע שנים, בהליך פשיטת רגל החייב מבקש מבית המשפט המחוזי להכריז עליו כפושט רגל, בסוף ההליך אם החליט בית המשפט להכריז על החייב כפושט רגל, הוא זוכה לצו הפטר- צו מבית המשפט המוחק לו את כל חובותיו.

בכדי שהחייב יזכה לצו הפטר רצוי מאוד וכדאי לו להיעזר בשירותיו של עו"ד מקצועי ומתמחה בסוגיות פשיטת רגל. בהליך פשיטת רגל כונס הנכסים הרשמי חוקר את החייב - מבקש פשיטת רגל מתחילת ההליך עד סופו, אם ייתפס ברמאות או שקר הליך פשיטת רגל יבוטל ובמקביל יחלו הליכי משפט פליליים העשויים לגרום למאסר נגד החייב המבקש הכרזת פשיטת רגל.

עו"ד המתמחה בהליכי פשיטת רגל מלווה אותך לאורך כל ההליך, מתחילתו ועד סופו כולל ייצוג באסיפות הנושים ובחקירות הכנ"ר ובכל הדיונים בפני בית המשפט המחוזי. עו"ד מתמחה מבטיח לך את מירב הסיכויים בהצלחת פשיטת רגל וקבלת צו הפטר. בעת קבלת צו הפטר ימחקו כל חובותיך ואת/ה תוכל/י להתחיל לבנות את חייך מחדש.

מהם השלבים בהליכי פשיטת רגל?

• צו כינוס – במועד קבלת צו כינוס מתחיל הליך פשיטת רגל, העו"ד מתמחה הוצאה לפועל מאגד את כל המסמכים ועורך אותם בכדי להביא אותך מבקש הכרזת פשיטת רגל, לקבלת צו כינוס ע"י בקשה, הליך צו כינוס אורך כשבועיים עד שלושה שבועות.

• אסיפות נושים – מדובר במפגשים עם הנושים להם אתה חייב, שבהם הינם מנסים להפיל את הליך פשיטת הרגל ולמנוע ממך לקבל צו הפטר, העו"ד המתמחה ממשרדנו ילווה אותך בכל מפגשים אלו ועומד איתן איתך מול כל הנושים והכנ"ר כאחד.

• הכרזתך כפושט רגל – מתבצע דיון בבית המשפט המחוזי, בדיון מצד אחד עומד הכנ"ר אשר מנסה לשכנע את בית המשפט מדוע לא צריך להכריז עליך כפושט רגל ומצד שני עומדים את/ה ועו"ד פשיטת רגל לצידך ומשכנעים את בית המשפט מדוע את/ה כן צריך להיות מוכרז כפושט רגל.

• חקירת כנ"ר – מדובר בהליך הארוך ביותר והקשה ביותר בכל הליך פשיטת רגל שכן בשלב זה בהליך הינך כבר מוכרז כפושט רגל והינך רחוק ממש מרחק נגיעה מקבלת צו הפטר ומטרתו של הכנ"ר היא להוכיח כי אתה אינך זכאי לקבלת צו הפטר – העו"ד מלווה אותך בכול שלבי החקירות על מנת שלא תחסם דרכך לקבלת צו הפטר.

• קבלת צו הפטר – זהו דיון המסכם את כל הליך פשיטת רגל, בסוף ההליך בית המשפט מודיע על זכאותך לקבלת צו הפטר או לא, עו"ד מתמחה פשיטת רגל מייצג אותך בדיון בכדי לקבל צו הפטר.

מהם יתרונותיו של הליך פשיטת רגל?

• בסוף ההליך הינך מקבל צו הפטר – צו הפוטר אותך מכול חובותיך.
• בתהליכי פשיטת רגל הינך מבקש פשיטת רגל מבית המשפט המחוזי, את/ה מקבל/ת עיכוב הליכים כנגד כל תיקי ההוצאה לפועל הפתוחים כנגדך.
• לפי החוק אסור לך להחזיר חובות וכל מי שפונה אלייך את/ה שולח/ת אותו לכנ"ר שידבר עם העו"ד המייצג.
החל לפעול כבר היום לקבלת צו הפטר והכרזתך על פשיטת רגל, צור קשר עם העו"ד פשיטת רגל ע"י מילוי פרטים בלשונית למעלה באתר.

עו"ד פשיטת רגל יחזור אלייך בהקדם. בהצלחה בקבלת צו הפטר.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי