לקביעת פגישה : 050-4988998

עו"ד

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שם :  
טל':  
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות


צו תשלומים

יש לך חובות כבדים? נפתח כנגדך תיק בהוצאה לפועל? הפיתרון הטוב ביותר הינו להגיע להסדר תשלומים מול הזוכה, הסדר זה נקרא - צו תשלומים. ברוב המקרים הזוכים אינם מוכנים להגיע להסדר ואילו שכבר מסכימים מציעים הסדר שאינו מתאפשר להחזר ע"י החייב.

האם כדאי לנסות להגיע להסדר צו תשלומים לבד?

ברוב המקרים החייב מנסה להגיע להסדר לבדו אך למעשה הוא גרם נזק גדול יותר לעצמו. וזאת מכיוון שהעו"ד המייצג את הזוכה לוחץ על החייב לפעמים גם על-ידי הפחדות שאינן חוקיות כגון: "עיקול משכורתו " או "מעצר" – איומים אשר הם אסורים לפי חוק אך בכדי לבצע את הגבייה מבחינתם זה אפשרי. את ההסדר צו תשלומים רצוי מאוד לבצע ע"י עו"ד מוסמך לכך עו"ד מתמחה הוצאה לפועל שעוסק בהסדרי צו תשלומים מידי יום. עו"ד אשר מכיר את מגבלותיהם של הזוכים בתוך הוצאה לפועל.

למה כדאי לעבוד מול עו"ד מתמחה בהוצאה לפועל ובהליכי הסדר צו תשלומים?

■ הסדר צו תשלומים ברוב המקרים יהיה מתאים ליכולתו של החייב להחזר החוב.
■ ההסדר ייכתב בצורה הוגנת כלפי שני הצדדים.
■ עו"ד מקצועי יודע כיצד להסיר עיקולים וכיצד למנוע אותם בהמשך, בדרך כלל החייב המבצע הסדר בעצמו אינו פועל כך.
■ ההסדר חתום ע"י שני הצדדים, חייב המבצע הסדר מבצע זאת בדרך כלל באמצעות הטלפון, הדברים אינם מהוגנים בכתב. וכאשר הזוכה חוזר לחייב, הוא יכול להכחיש את ההסדר ולגבות מחדש את הסכום, למרות שויתר עליו בשיחה הטלפונית עם החייב.

למה כדאי להסדיר צו תשלומים:

מומלץ מאוד להגיע להסדר עם העו"ד של הזוכה באמצעות עו"ד מתמחה הוצאה לפועל העוסק בהסדר צו תשלומים.

משרד עו"ד המתמחה בביצוע משא ומתן, משיג ללקוחותיו את הסדרים הטובים ביותר לחייב, העו"ד מלווה את הלקוח החייב ומכיר את צרכיו ואת יכולתו האמיתית לשלם את חובו, העו"ד אינו מתפשר על תנאיו של הזוכה אלה אך ורק על מה שנוח לך לחייב.

ישנם מקרים מסוימים אשר בהם לא ניתן להגיע להסדר נכון והוגן עם העו"ד של הזוכה, במקרים אלו העו"ד המתמחה פונה להוצאה לפועל בכדי לקבל צו תשלומים בתיק ובכך הוא מבטל את כל העיקולים של החייב, כך הזוכה אינו יכול לקבוע ההסדר לתשלום החוב והחייב משלם את החוב על פי יכולתו האמיתית.

פנו עוד היום לעו"ד הוצאה לפועל מתמחה בהסדרי צו תשלומים ע"י מילוי פרטים בלשונית למעלה באתר כך תקבלו את ההסדר צו תשלומים הטוב ביותר עבורכם.

בהצלחה בקבלת צו תשלומים לפי יכולתכם להחזר האמיתית.
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד כל הזכויות שמורות עורך דין אישי